Stelaże

Listwowy na taśmie

Stelaż całkowicie wykonany z drewna świerkowego. Listwy świerkowe 20 szt. o szerokości 65 mm umocowane na taśmie. Odległość między listwami 35 mm.

 

 


Flex na taśmie

Stelaż całkowicie wykonany z drewna  liściastego, klejonego warstwowo. Listwy drewniane 22 szt. o szerokości 53 mm umocowane na taśmie. Odległość między listwami 35 mm. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała.

 


Rama 2,5 G

Stelaż wykonany w całości z drewna sosnowego. Listwy sosnowe 23 szt. o szerokości 60 mm. Odstępy między listwami 25 mm. Dookoła wzmocniony ramą o grubości 45 mm oraz wysokości 60 mm.

 


Alka Flex

Stelaż wykonany z dwóch rodzajów drewna. Listwy z drewna liściastego klejonego warstwowo 22 szt. o szerokości 53 mm,osadzone w elastycznych uchwytach na ramce z drewna świerkowego. Odległość między listwami 35 mm.Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała.

 


Alka Flex na ramie

Stelaż wykonany z dwóch rodzajów drewna. Listwy z drewna liściastego klejonego warstwowo 22 szt. o szerokości 53 mm,osadzone w elastycznych uchwytach w ramie z drewna świerkowego o grubości 45 mm i wysokości 60 mm. Odległość między listwami 35 mm. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała.


Flex 10/38

Stelaż całościowo wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Składa się z 28 listew osadzonych w elastycznych uchwytach na ramie stelaża. Regulacja twardości w części środkowej stelaża. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała.

 


Flex 20/38

Stelaż całościowo wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo, listwy osadzone są w elastycznych uchwytach na ramie stelaża. Regulacja twardości na 6 listwach w części lędźwiowej oraz stopniowa mechaniczna regulacja wysokości zagłówka. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała.


Flex 30/38

Stelaż całościowo wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo. Składa się z 28 listew osadzonych w elastycznych uchwytach na ramie stelaża. Regulacja twardości na 6 listwach w części lędźwiowej oraz stopniowa mechaniczna regulacja wysokości zagłówka i części nośnej stelaża. Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała.


Sen 30/38

Stelaż wykonany w całości ze sklejki klejonej warstwowo. Składa się z 28 listew o szerokości 38 mm osadzonych w elastycznych uchwytach kauczukowych. Regulacja twardości w części środkowej oraz stopniowa mechaniczna regulacja wysokości zagłówka i części nośnej stelaża. Całość konstrukcji wzmocniona dla lepszego rozkładu ciężaru pasem środkowym.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu. Okleina ABS o grubości 2 mm.Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.