Łóżka tapicerowane

Łóżko tapicerowane Atena

Łóżko wykonane z płyty pokrytej pianką poliuretynową i tkaniną tapicerską pikowaną. Posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek od 100cm i powyżej). Model łóżka może być dodatkowo wyposażony w stelaż alk flex rama zamocowany na siłownikach pneumatycznych oraz pojemnik na pościel. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.


Łóżko tapicerowane Apollo

Łózko wykonane z płyty meblowej pokrytej pianką poliuretynową i tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików. Posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcje (powyżej 100cm). Istnieje możliwość wykonania łóżka o niestandardowych wymiarach i kolorach.

 


Łóżko tapicerowane Afrodyta

Łóżko wykonane z płyty meblowej pokrytej piankąpoliuretynową i tkaniną tapicerską. Posiada belkę środkową wzmacniającą (dotyczy łóżek od 100cm i powyżej bez pojemnika). Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.

 


Łóżko tapicerowane Demeter

Łóżko wykonane z płyty meblowej pokrytej pianką poliuretynową i tkaniną tapicerską. Posiada belkę środkową wzmacniającą (dotyczy łóżek od 100cm i powyżej w wersji bez pojemnika). Najlepiej w łóżku sprawdzą się stelaże i materace z naszej oferty. Model łóżka może być dodatkowo wyposażony w stelaż Alka flex rama. Możliwość wykonania łóżka o niestandardowych wymiarach i kolorach.


Łóżko tapicerowane Hades

Łóżko wykonane z płyty meblowej pokrytej na zagłowiu pianką poliuretynową i tkaniną tapicerską pikowaną. Posiada belkę środkową wzmacniającą (łóżka od 100cm i powyżej). Model łóżka może być dodatkowo wyposażony w pojemnik na pościel. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.

 


Łóżko tapicerowane Dionizos

Łóżko wykonane z płyty meblowej pokrytej pianką poliuretynową i tkaniną tapicerską pikowaną. Posiada belkę środkową wzmacniającą (dotyczy łóżek od 100cm i powyżej w wersji bez pojemnika). Model łóżka może być dodatkowo wyposażony w stelaż Alka flex rama. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta.

 


Łóżko tapicerowane Hermes

Łóżko wykonane z płyty meblowej pokrytej pianką poliuretynową i tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików. Posiada belkę środkową wzmacniającą (dotyczy łóżek od 100cm i powyżej w wersji bez pojemnika). Model łóżka może być dodatkowo wyposażony stelaż Alka flex rama zamocowany na siłownikach pneumatycznych. Możliwość wykonania łóżka o niestandardowych wymiarach i kolorach.


Powiązane produkty

Materac Kieszeniowy z siatką 3D Leon

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz antyalergiczną siateczką trójwymiarową 3D o grubości 15 mm, o wysokiej elastyczności i odporności na odkształcenia. ...


Stelaż rama 2,5 G

Stelaż wykonany w całości z drewna sosnowego. Listwy sosnowe 23 szt. o szerokości 60 mm. Odstępy między listwami 25 mm. Dookoła wzmocniony ramą o grubości 45 mm oraz wysokości 60 mm....


Bico HR

Poduszka wykonana z nowoczesnej wysokogatunkowej pianki memory „zapamiętującej” dotyk, powoli dopasowującej się do ciała. Anatomiczny profilowany kształt poduszki idealnie dopasowuje się do kształtu ramion, szyi i głowy....