Piankowe

Materac Piankowy Paweł

Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa T30. Może być wykonany w różnych gęstościach oraz wysokościach. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość standardowa materaca: 12 cm.

 


Materac Piankowy Podróżny

Wykonany z pianki poliuretanowej o gęstości 25kg/m3. Materace idealnie przydają się w podróżach oraz w czasie okazjonalnych wizyt. Można je bardzo szybko rozłożyć jako materac do spania. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C.

 


Materac Piankowy Nikodem

Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa T30 oraz jednostronnie mata kokosowa 1cm dla utwardzenia materaca. Pianka może być wykonana w różnych gęstościach oraz wysokościach. Kokos nie wydziela żadnych toksyn , kurzu ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie działać na drogi oddechowe i skórę. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość standardowa materaca: 13 cm.


Materac Piankowy Cezary

Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa T30 oraz jednostronnie mata kokosowa 1cm dla utwardzenia materaca. Pianka może być wykonana w różnych gęstościach oraz wysokościach. Kokos nie wydziela żadnych toksyn , kurzu ani innych substancji, które mogłyby niekorzystnie działać na drogi oddechowe i skórę. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość standardowa materaca: 14 cm.


Materac Piankowy Andrzej

W materacu została zastosowana pianka wysokoelastyczna HR40 20cm, która w porównaniu z pianką poliuretanową charakteryzuje się większą elastycznością i odpornością na odkształcenia. Zastosowano także piankę lateksową 2cm obustronnie, która idealnie nadaje się do stosowania w rehabilitacji. Kompozycja materaca, to najwyższa trwałość skład i struktura lateksu zapewniają materacom wysoki stopień elastyczności punktowej. Pianka lateksowa to także właściwości antyalergiczne, jest odporna na pleśń i roztocza. Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym z trzech stron, dostępny w kilku wersjach. Wysokość materaca : 24cm.


Materac Piankowy Przemek

W materacu została zastosowana pianka wysokoelastyczna HR40 20cm. Zastosowano także piankę termoelastyczną 2cm obustronnie, która idealnie nadaje się dla osób, które zmagają się z odleżynami. Kluczową cechą pianki jest zdolność inteligentnego, powolnego dopasowania się do kształtu osoby leżacej. Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym z trzech stron, dostępny w kilku wersjach. Wysokość materaca : 24cm


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.