Kieszeniowe

Materac Kieszeniowy Avanti

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8mm o zwiększonej sprężystości. Każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej kieszonce dzięki czemu pracuje niezależnie. Oddzielenie sprężyn tkaniną wyklucza jakiekolwiek prawdopodobieństwo hałasu. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 2cm o gęstości 25kg/m3. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Emilian 2

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 2cm o gęstości 30kg/m3. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Cyprian

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 4cm o gęstości 30kg/m3. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 20 cm.


Materac Kieszeniowy Laguna

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe Micro 1000S o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,3 mm i 1,4 mm. Dzięki zastosowaniu około 500 sprężyn na m, uzyskano właściwości punktowego oddziaływania na poszczególne partie ciała. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 2cm o gęstości 25kg/m3. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Sorel

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 2cm o gęstości 25kg/m3. Jednostronnie zastosowano matę kokosową 1cm, która umożliwia wybór twardości materaca. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 17 cm.


Materac Kieszeniowy Marino

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 2cm o gęstości 25kg/m3. Jednostronnie zastosowano matę kokosową 1cm, która umożliwia wybór twardości materaca. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 17 cm.


Materac Kieszeniowy Felix Junior

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 1cm o gęstości 25kg/m3. Obustronnie zastosowano matę kokosową 1cm. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Ignacy

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości wykonane z drutu 1,6 mm i 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską. Z jednej strony zastosowano piankę poliuretanową 4cm o gęstości 30kg/m3, z drugiej strony piankę poliuretanową 2cm oraz matę kokosową 1cm, dzięki temu jest możliwość twardości materaca. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 19 cm.


Materac Kieszeniowy Felix 2

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 2cm o gęstości 30kg/m3. Obustronnie zastosowano matę kokosową 1 cm. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 18 cm.


Materac Kieszeniowy Apena

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe Micro 1000S o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,3 mm i 1,4 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką poliuretanową 2cm o gęstości 25kg/m3. Jednostronnie zastosowano matę kokosową 1 cm, która umożliwia wybór twardości materaca. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 17 cm.


Materac Kieszeniowy Kacper

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe Micro 1000S o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,3 mm i 1,4 mm. Z jednej strony zastosowano piankę poliuretanową 4 cm o gęstości 30kg/m3, z drugiej strony piankę poliuretanową 2 cm oraz matę kokosową 1cm, dzięki temu jest możliwość wyboru twardości materaca. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 19 cm.


Materac Kieszeniowy Seweryn

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,6 mm i 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz pianką poliuretanową 6 cm o gęstości 25 kg/m3. Odpowiedni dla osób o wadze nie przekraczającej 80 kg. Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym z trzech stron. Wysokość materaca: 24 cm.


Materac Kieszeniowy Borys

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz pianką poliuretanową 4 cm o gęstości 25 kg/m3. Dodatkowo zastosowano lateksowaną matę kokosową 1 cm, dzięki czemu materac stał się znacznie twardszy. Odpowiedni dla osób o wadze powyżej 80 kg. Pokrowiec z zamkiem rozdzielczym z trzech stron. Wysokość materaca: 22 cm.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.