Kieszeniowe z pianką termoelastyczną

Materac Kieszeniowy Robert

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości wykonane z drutu 1,6 mm i 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką termoelastyczną zwaną leniwą 2cm. Pianka ta zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła, przez co idealnie się dopasowuje do kształtu ciała. Dzięki jej zastosowaniu materac zyskał optymalną elastyczność punktową. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Robert 2

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości wykonane z drutu 1,2 mm i 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz pianką termoplastyczną 2 cm. Obustronnie zastosowano matę kokosową 1cm, dzięki której materac stał się znacznie twardszy. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 18 cm.


Materac Kieszeniowy Damian

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe Micro 1000S o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,3 mm i 1,4 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz pianką termoplastyczną 2cm. Pianka ta zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła przez co idealnie się dopasowuje do kształtu ciała. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Damian 2

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe Micro 1000S o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,3 mm i 1,4 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz pianką termoplastyczną 2cm. Pianka ta zmienia swoją twardość pod wpływem nacisku i ciepła przez co idealnie się dopasowuje do kształtu ciała. Obustronnie zastosowano matę kokosową 1cm, dzięki której materac stał się znacznie twardszy. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 18 cm.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.