Kieszeniowe z pianką lateksową

Materac Kieszeniowy Igor

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości wykonane z drutu 1,6 mm i 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką lateksową 2cm odporną na pleśń i roztocza. Lateks charakteryzuje się dużą ilością otworów co zapewnia dużą i ciągłą wentylację oraz odpowiednią elastyczność. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Igor 2

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości wykonane z drutu 1,6 mm i 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką lateksową 2 cm odporną na pleśń i roztocza. Obustronnie zastosowano matę kokosową 1 cm, dzięki której materac stał się znacznie twardszy. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 18 cm.


Materac Kieszeniowy Tomek

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe Micro 1000S o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,3 mm i 1,4 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką lateksową 2 cm odporną na pleśń i roztocza. Lateks charakteryzuje się dużą ilością otworów co zapewnia dużą i ciągłą wentylację oraz odpowiednią elastyczność. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 16 cm.


Materac Kieszeniowy Tomek 2

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe Micro 1000S o 7 strefach twardości, wykonane z drutu 1,3 mm i 1,4 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską i pianką lateksową 2 cm odporną na pleśń i roztocza. Obustronnie zastosowano matę kokosową 1 cm, dzięki której materac stał się znacznie twardszy. Pokrowiec dostępny w kilku wersjach. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w temperaturze 40°C. Wysokość materaca: 18 cm.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.