Dziecięce

Materac Dziecięcy Zuzia

Wkład materaca wykonany jest z pianki poliuretanowej o gęstości 30kg/m3. Dodatkowo zastosowano owatę przez co materac zyskał na miękkości. Wysokość materaca: 6 cm.

 


Materac Dziecięcy Kubuś

Wkład materaca wykonany jest z pianki poliuretanowej o gęstości 30kg/m3. Dodatkowo zastosowano owatę, natomiast z drugiej matę kokosową przez co jest możliwość wyboru twardości strony materaca. Wysokość materaca: 7 cm.

 


Materac Dziecięcy Nikodem mini + lateks

Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa 6cm oraz jednostronnie mata kokosowa 1cm dla utwardzenia materaca. Dodatkowo z jednej strony została zastosowana pianka lateksowa 2cm. Lateks charakteryzuje się dużą ilością otworów co zapewnia dużą i ciągłą wentylację oraz odpowiednią elastyczność. Pokrowiec pikowany z zamkiem błyskawicznym. Wysokość materaca: 9cm.

 


Materac Dziecięcy Cezary mini + lateks

Wkład materaca stanowi pianka poliuretanowa 4cm oraz obustronnie mata kokosowa 1cm dla utwardzenia materaca. Dodatkowo obustronnie została zastosowana pianka lateksowa 2cm. Lateks charakteryzuje się dużą ilością otworów co zapewnia dużą i ciągłą wentylację oraz odpowiednią elastyczność. Pokrowiec pikowany z zamkiem błyskawicznym. Wysokość materaca: 10cm.

 


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.