Poduszki ortopedyczne

Bianca V5018

Wkład poduszki stanowi pianka yiscoelastyczna V5018 o profilowanej strukturze. Poduszka o średniej twardości, która zmienia swą elastyczność w zależności od temperatury. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na odkształcenia nie tracąc swoich właściwości przez lata. Ergonomiczny profilowany kształt poduszki idealnie dopasowuje się do kształtu ramion, szyi i głowy. Doskonale podpiera i naciąga odcinek szyjny, pomagając zachować prawidłową pozycję dla kręgosłupa. Niweluje bóle karku, szyi i kręgosłupa rozluźniając napięte mięśnie, uwalnia ciało od niepożądanych nacisków. Gwarantuje optymalne podtrzymanie naturalnych krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa. Odpowiednia dla osób lubiących spać na miękkiej poduszce. Wymiary 48x35x12/9.


Rosa V5030

Wkład poduszki stanowi pianka yisco-elastic V5030 o profilowanej strukturze. Poduszka o wysokiej twardości, która zmienia swą elastyczność w zależności od temperatury. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością na odkształcenia nie tracąc swoich właściwości przez wiele lat. Ergonomiczny profilowany kształt poduszki idealnie dopasowuje się do kształtu ramion, szyi i głowy. Doskonale podpiera i naciąga odcinek szyjny, pomagając zachować prawidłową pozycję dla kręgosłupa. Niweluje bóle karku, szyi i kręgosłupa rozluźniając napięte mięśnie, uwalnia ciało od niepożądanych nacisków. Gwarantuje optymalne podtrzymanie naturalnych krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa. Odpowiednia dla osób lubiących spać na twardej poduszce. Wymiary 48x35x12/9.


Nicola HR

Wkład poduszki stanowi pianka wysoko elastyczna HR o profilowanej strukturze. Poduszka o średniej twardości, która cechuje się szczególną sprężystością i wytrzymałością na odkształcenia. Ergonomiczny kształt doskonale podpiera odcinek szyjny, pomagając zachować prawidłową pozycję dla kręgosłupa. Działa wspomagające, przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego, przydatna w działaniu profilaktycznym, a zarazem skutecznie wspomaga rehabilitację. Gwarantuje optymalne podtrzymanie naturalnych krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa. Wymiary 48x35x12/9.


Natali T

Wkład poduszki stanowi pianka poliuretanowa o profilowanej strukturze. Poduszka o wysokiej twardości, która cechuje się sprężystością odpornością na odkształcenia. Ergonomiczny kształt doskonale podpiera odcinek szyjny, pomagając zachować prawidłową pozycję dla kręgosłupa. Działa wspomagające), przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego, przydatna w działaniu profilaktycznym, a zarazem skutecznie wspomaga rehabilitację. Gwarantuje optymalne podtrzymanie naturalnych krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa. Wymiary 48x35x12/9.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.