Materace hotelowe

Marcel

Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn bonelowych o grubości 2,2m, które łączą się ze sobą za pomocą drutu. Sprężynę bonellową cechuje elastyczność powierzchniowa, która pod wpływem nacisku w jednym punkcie reaguje znaczną powierzchnią, co przekłada się niestety na nieprawidłowe dopasowanie do kręgosłupa, ucisku na ciało a także konieczność częstej zmiany pozycji, to z kolei zmniejsza komfort snu. Zaletą materacy bonelowych jest to że sprężyna bonelowa cechuje się sprężystością progresywną. To znaczy, że jej opór się zwiększa, w miarę jak napór na nią jest coraz silniejszy. I ten sam materac sprawdzi się zarówno dla osób lekkich, jak i dla tych o wyższej wadze. Wysokiej jakości przekładka filcowa oraz otaczająca sprężyny z każdej strony pianka poliuretanowa, zabezpieczają je i nie pozwalają przedostać się na powierzchnie. Pokrowiec materaca pikowany w gramaturze 120g daje uczucie miękkości i delikatności, co przyczynia się do lepszego komfortu podczas spania. Obustronnie pikowany pokrowiec, pozwala na użytkowanie go z każdej strony przez co można dwa razy dłużej z niego korzystać. Pokrowce jednostronne zużywają się znacznie szybciej. Zamek błyskawiczny rozsuwany z trzech stron, pozwala na łatwe ściągniecie pokrowca, dzięki temu można przewietrzyć wkład materaca. Materac dwustronny – zaleca się przekręcanie materace góra - dół, głowa – nogi co najmniej raz na 6 miesięcy, nacisk ciała będzie rozłożony w różnych miejscach a to przełoży się na dłuższe użytkowanie materaca. Wysokość materaca: 14cm.


Wincenty

Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn bonelowych o grubości 2,2m, które łączą się ze sobą za pomocą drutu. Sprężyna bonelowa cechuje się sprężystością progresywną. Jej opór się zwiększa, w miarę jak napór na nią jest coraz silniejszy. I ten sam materac sprawdzi się zarówno dla osób lekkich, jak i dla tych o wyższej wadze. W materacu została obustronnie zastosowana mata kokosowa, która zapewnia dużą sztywność i wytrzymałość, dzięki czemu materac jest bardziej odporny na wygniecenia i deformację. Mata kokosowa wykonana z włókna kokosowego klejona jest naturalnym lateksem, który gwarantuje mocne wiązanie się włókien, co zapobiega kruszeniu się kokosu i przedostaniu na zewnątrz materaca. Mata kokosowa poddawana jest mineralizacji, która zapobiega procesom gnilnym i skutecznie chroni przed grzybami i pleśniami. Wysokiej jakości przekładka filcowa oraz otaczająca sprężyny z każdej strony pianka poliuretanowa, zabezpieczają je i nie pozwalają przedostać się na powierzchnie. Pokrowiec materaca pikowany w gramaturze 120g daje uczucie miękkości i delikatności, co przyczynia się do lepszego komfortu podczas spania. Obustronnie pikowany pokrowiec, pozwala na użytkowanie go z każdej strony przez co można dwa razy dłużej z niego korzystać. Pokrowce jednostronne zużywają się znacznie szybciej. Zamek błyskawiczny rozsuwany z trzech stron, pozwala na łatwe ściągniecie pokrowca, dzięki temu można przewietrzyć wkład materaca. Materac dwustronny – zaleca się przekręcanie materace góra - dół, głowa – nogi co najmniej raz na 6 miesięcy, nacisk ciała będzie rozłożony w różnych miejscach a to przełoży się na dłuższe użytkowanie materaca Wysokość materaca: 16cm.


Avanti

Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn kieszeniowych, które łączą się ze sobą nie drutem ale cienkim woreczkiem tkaninowym. Pozwala to pracować każdej sprężynie osobno, a dzięki temu materac jest bardzo cichy. Sprężyna kieszeniowa wykonana jest bez stref twardości, co pozwala na równomierne rozłożenie ciała i dopasowanie się do anatomicznej budowy niezależnie czy osoba jest wysoka czy niska. Charakterystyczną cechą sprężyn kieszeniowych jest elastyczność punktowa, w której strefa ugięcia ograniczona jest do jednego punktu i jego bezpośredniego sąsiedztwa, co przy materacach dwuosobowych zapewnia dużo lepszy komfort gdyż, zmniejsza odczucie zmiany pozycji drugiej osoby. Wysokiej jakości przekładka filcowa oraz otaczająca sprężyny z każdej strony pianka poliuretanowa, zabezpieczają je i nie pozwalają przedostać się na powierzchnie. Pokrowiec materaca pikowany w gramaturze 120g daje uczucie miękkości i delikatności, co przyczynia się do lepszego komfortu podczas spania. Obustronnie pikowany pokrowiec, pozwala na użytkowanie go z każdej strony przez co można dwa razy dłużej z niego korzystać. Pokrowce jednostronne zużywają się znacznie szybciej. Zamek błyskawiczny rozsuwany z trzech stron, pozwala na łatwe ściągniecie pokrowca, dzięki temu można przewietrzyć wkład materaca. Materac dwustronny – zaleca się przekręcanie materace góra - dół, głowa – nogi co najmniej raz na 6 miesięcy, nacisk ciała będzie rozłożony w różnych miejscach a to przełoży się na dłuższe użytkowanie materaca. Wysokość materaca: 16cm.


Felix 2

Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn kieszeniowych, które łączą się ze sobą cienkim woreczkiem tkaninowym. Pozwala to pracować każdej sprężynie osobno, a dzięki temu materac jest bardzo cichy. Sprężyna kieszeniowa wykonana jest bez stref twardości, co pozwala na równomierne rozłożenie ciała i dopasowanie się do anatomicznej budowy niezależnie czy osoba jest wysoka czy niska. W materacu została obustronnie zastosowana mata kokosowa, która zapewnia dużą sztywność i wytrzymałość, dzięki czemu materac jest bardziej odporny na wygniecenia i deformację. Mata kokosowa wykonana z włókna kokosowego klejona jest naturalnym lateksem, który gwarantuje mocne wiązanie się włókien, co zapobiega kruszeniu się kokosu i przedostaniu na zewnątrz materaca. Materace kieszeniowe które posiadają matę kokosową, są dużo twardsze i mocniejsze, dlatego polecane dla osób z wagą nawet do 120kg. Wysokiej jakości przekładka filcowa oraz otaczająca sprężyny z każdej strony pianka poliuretanowa, zabezpieczają je i nie pozwalają przedostać się na powierzchnie. Pokrowiec materaca pikowany w gramaturze 120g daje uczucie miękkości i delikatności, co przyczynia się do lepszego komfortu podczas spania. Obustronnie pikowany pokrowiec, pozwala na użytkowanie go z każdej strony przez co można dwa razy dłużej z niego korzystać. Pokrowce jednostronne zużywają się znacznie szybciej. Zamek błyskawiczny rozsuwany z trzech stron, pozwala na łatwe ściągniecie pokrowca, dzięki temu można przewietrzyć wkład materaca. Materac dwustronny – zaleca się przekręcanie materace góra - dół, głowa – nogi co najmniej raz na 6 miesięcy, nacisk ciała będzie rozłożony w różnych miejscach a to przełoży się na dłuższe użytkowanie materaca. Wysokość materaca: 18cm.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.