Boxy kontynentalne

Standard

Bazę stanowi rama wykonana z drewna iglastego, które wykazuje się niską skłonnością do pęknięć i wygięć co zapewnia mocną i wytrzymałą podstawę łóżka. Zastosowany na listwach stelaża podwójny filc oraz płyta z pianki poliuretanowej zabezpiecza podłoże, przez co materac wierzchni nie ma możliwości wpadania w odstępy między listwami. Aby uzyskać wysokość bazy 15cm zamontowane zostały boki z płyty, dzięki czemu uzyskujemy dużo lepszy komfort przy wstawaniu. Baza wykonana jest w tkaninie tapicerowanej o wysokiej gramaturze 450g/m2, wytrzymałej, odpornej na ścieranie, rozdzieranie a także zmywanie, co pomaga utrzymać łóżko w bardzo dobrym stanie. Boki bazy obite są na stałe tkaniną, która dokładnie i precyzyjnie przylega do stelaża, gwarantuje to elegancji i ładny wygląd. Środek bazy wykonany jest z tkaniny bawełnianej, która zmniejsza problem przesuwania się wierzchniego materaca, dzięki czemu materac podczas spania utrzymuje się na właściwym miejscu. Od spodu bazy montowane są haczyki do łączenia pojedynczych łóżek w łóżka dwuosobowe. Nóżki drewniane 15 wykonane z drewna bukowego zapewniają stabilność łóżka istnieje możliwość zamówienia nóżek z kółkiem z zamontowanym hamulcem. Wysokość bazy z nóżkami: 30cm.


Maximus

1) Bazę stanowi rama wykonana z drewna iglastego, które wykazuje się niską skłonnością do pęknięć i wygięć co zapewnia mocną i wytrzymałą podstawę łóżka. Zastosowany na listwach stelaża podwójny filc oraz płyta z pianki poliuretanowej zabezpiecza podłoże, przez co materac wierzchni nie ma możliwości wpadania w odstępy między listwami. Aby uzyskać wysokość bazy 20cm zamontowane zostały boki z płyty, dzięki czemu uzyskujemy dużo lepszy komfort przy wstawaniu.

2) Baza wykonana jest w tkaninie tapicerowanej o wysokiej gramaturze 450g/m2, wytrzymałej, odpornej na ścieranie, rozdzieranie a także zmywanie, co pomaga utrzymać łóżko w bardzo dobrym stanie Boki bazy obite są na stałe tkaniną, która dokładnie i precyzyjnie przylega do stelaża, gwarantuje to elegancji i ładny wygląd. Środek bazy wykonany jest z tkaniny bawełnianej, która zmniejsza problem przesuwania się wierzchniego materaca, dzięki czemu materac podczas spania utrzymuje się na właściwym miejscu.

3) Od spodu bazy montowane są haczyki do łączenia pojedynczych łóżek w łóżka dwuosobowe.

4) Nóżki drewniane 10 wykonane z drewna bukowego zapewniają stabilność łóżka istnieje możliwość zamówienia nóżek z kółkiem z zamontowanym hamulcem.

5) Wysokość bazy z nóżkami: 30cm.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.