Wyroby dziecięce

Sofka jednoosobowa

Wykonana z pianki poliuretanowej o gęstości 21kg/m3. Przystosowana jest dla dzieci już od pierwszego roku życia. Pokrowiec może być wykonany w różnych kolorach. Całkowita szerokość: 50 cm. Wysokość oparcia: 47 cm.

 


Sofka dwuosobowa

Wykonana z pianki poliuretanowej o gęstości 21kg/m3. Przystosowana jest dla dzieci już od pierwszego roku życia. Pokrowiec może być wykonany w różnych kolorach. Całkowita szerokość: 85 cm. Wysokość oparcia: 45 cm.

 


Tęczowa Kostka

Wykonana z pianki poliuretanowej o gęstości 21kg/m3. Przystosowana jest dla dzieci już od pierwszego roku życia. Pokrowiec może być wykonany w różnych kolorach. Rozmiar: 30x30x30.

 


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.