Pokrowce na materace

Alka

Pokrowiec jest bardzo miękki i miły w dotyku. Dodatkowo jest pikowany owatą termo co zapewnia dobrą wentylację materaca. Włókna w ALKA-SOYA są mocno splecione, co gwarantuje bardzo dobre dopasowanie do materaca i brak podatności na rozciąganie. Materiał z którego jest wykonany to poliester. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w bezpiecznej temp. do 30°C


Lato-Zima

Pokrowiec wykonany z materiału o składzie 45% poliester, 55% polipropylen. Pikowany z jednej strony owczą wełną, z drugiej strony owatą. W wełnie jest zawarty składnik - lanolina, dzięki któremu w pokrowcu nie gromadzi się kurz, a roztocza nie mają środowiska przyjającego alergii. Wełna posiada zdolność wchłaniania i utrzymywania w sobie dużej ilości wilgoci przyswajanej z otoczenia. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w bezpiecznej temperaturze.


Aloe Vera

Pokrowiec wykonany z materiału o składzie 100% poliester, pikowany obustronnie owatą 150g/m2. Zawiera wyciąg z aloesu, który pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie. Chroni przed pojawieniem się i rozmnażaniem roztoczy. Dzięki właściwością termicznym doskonale przepuszcza powietrze. Tkanina jest bardzo miękka, delikatna i przyjemna w dotyku. Aloe w sposób naturalny wspomaga regenerację organizmu podczas snu i podwyższa jego komfort. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w bezpiecznej temperaturze.


Organic Cotton

Pokrowiec wykonany z materiału o składzie 35% bawełna organiczna i 65% poliester. Pikowany obustronnie owatą 150g/m2. Pokrowiec został wykonany z bawełny organicznej, przez co jest bezpieczny dla środowiska. Włókna pokrowca są gładkie i wytrzymałe, a odpowiednia przędza powoduje duży przepływ powietrza. Pokrowiec jest hipoalergiczny i nie wywołuje podrażnień na delikatnej skórze. Wspaniale nadaje się do materacy dziecięcych. Zastosowanie zamka z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w 30°C.


Soya

Pokrowiec jest bardzo miękki i miły w dotyku. Dodatkowo jest pikowany owatą termo co zapewnia dobrą wentylację materaca. Włókna w SOYA są mocno splecione, co gwarantuje bardzo dobre dopasowanie do materaca i brak podatności na rozciąganie. Materiał,z którego jest wykonany to poliester. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w bezpiecznej temp. do 30°C


Tencel

Pokrowiec wykonany z materiału o składzie 30% tencel i 70% poliester. Pikowany obustronnie owatą 150g/m2. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne. odpowiada za perfekcyjny rozkład wilgoci we włóknach oraz umożliwia swobodne oddychanie naszej skóry. Zastosowanie zamka z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w 30°C.


Silk

Pokrowiec wykonany z materiału o składzie 35% jedwab i 65% poliester. Pikowany obustronnie owatą 150g/m2. Pokrowiec jest bardzo miły w dotyku. Śpiąc n materacu z pokrowcem Silk można odczuć jego chłodzące działanie latem. Nie elektryzuje się. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w 30°C.


Silver

Pokrowiec wykonany z materiału o składzie 100% poliester. Pikowany obustronnie owatą 120g/m2. Posiada właściwości grzybobójcze, stanowi naturalną barierę antybakteryjną. Jest odporna na działanie mikroorganizmów i dobrze odprowadza wilgoć. Zastosowanie srebrnej nitki gwarantuje pełną ochronę przed bakteriami. Pokrowiec utrzymuje swoje rewelacyjne właściwości antybakteryjne nawet po wielokrotnym praniu. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w bezpiecznej temperaturze.


Silver Life

Pokrowiec wykonany z materiału o składzie 7% sim, 30% wiskoza i 63% poliester. Pikowany obustronnie owatą 150g/m2. Pokrowiec posiada właściwości antybakteryjne. Zastosowanie srebrnej nici umożliwia rozładowanie się nagromadzonyh ładunków elektrycznych. Bardzo dobrze odprowadz wilgoć. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w 30°C.


Z siateczką 3D

Z czterech stron w połowie wysokości pokrowca zastosowana została siateczka 3D, która stanowi wspomagający system membranowy w odparowywaniu wilgoci z wnętrza materaca. Wraz z każdym ugięciem się materaca, powietrze jest wypychane z wnętrza, wraz z cząsteczkami wilgoci, w miejscu gdzie zastosowana jest w/w siateczka. Dzięki temu materac swobodnie oddycha. Pokrowiec z siateczką może być wykonany we wszystkich w/w tkaninach. Zastosowanie srebrnej nitki gwarantuje pełną ochronę przed bakteriami. Pokrowiec utrzymuje swoje rewelacyjne właściwości antybakteryjne nawet po wielokrotnym praniu. Zastosowanie zamka rozdzielczego z trzech stron umożliwia zdjęcie pokrowca i wypranie go w bezpiecznej temperaturze.


Powiązane produkty

Materac Kieszeniowy z siatką 3D Leon

Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe bez stref twardości wykonane z drutu 1,8 mm. Obłożone są obustronnie przekładką tapicerską oraz antyalergiczną siateczką trójwymiarową 3D o grubości 15 mm, o wysokiej elastyczności i odporności na odkształcenia. ...


Stelaż rama 2,5 G

Stelaż wykonany w całości z drewna sosnowego. Listwy sosnowe 23 szt. o szerokości 60 mm. Odstępy między listwami 25 mm. Dookoła wzmocniony ramą o grubości 45 mm oraz wysokości 60 mm....


Bico HR

Poduszka wykonana z nowoczesnej wysokogatunkowej pianki memory „zapamiętującej” dotyk, powoli dopasowującej się do ciała. Anatomiczny profilowany kształt poduszki idealnie dopasowuje się do kształtu ramion, szyi i głowy....