Poduszki

Bico

Poduszka wykonana z nowoczesnej wysokogatunkowej pianki memory „zapamiętującej” dotyk, powoli dopasowującej się do ciała. Anatomiczny profilowany kształt poduszki idealnie dopasowuje się do kształtu ramion, szyi i głowy. Minimalizują niewłaściwe obciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa i barków podczas snu. Pozwala na rozluźnienie napiętych mięśni i regenerację na całej długości, uwalniając ciało od niepożądanych nacisków. Wklejka z pianki freshfoam jest rzeźbiona, by podczas wtulania głowy sprawiać wrażenie „masowania” przez poduszkę. Gwarantuje optymalne podtrzymanie naturalnych krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa. Wymiary 72x42x14.


Nicola HR

Wkład poduszki stanowi pianka wysokoelastyczna HR o profilowanej strukturze. Poduszka o średniej twardości, która cechuje się szczególną sprężystością i wytrzymałością na odkształcenia. Ergonomiczny kształt doskonale podpiera odcinek szyjny, pomagając zachować prawidłową pozycję dla kręgosłupa. Działa wspomagające, przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego, przydatna w działaniu profilaktycznym, a zarazem skutecznie wspomaga rehabilitację. Gwarantuje optymalne podtrzymanie naturalnych krzywizn odcinka szyjnego kręgosłupa. Wymiary 48x35x12/9.


Lateksowa

Wkład poduszki stanowi lateks najwyższej jakości. Ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, jest niezwykle higieniczna. Optymalnie dopasowuje się do kształtu głowy zapewniając jednocześnie prawidłowe krążenie krwi. Idealnie podpiera głowę wypełniając lukę pomiędzy ramieniem, a szyją. Utrzymuje kręgosłup w linii prostej, zapewnia odpowiednie ułożenie kręgów szyjnych podczas snu.


Profilowana Natali

Są dwie różne twardości poduszki profilowanej. Miękka wykonana jest z pianki poliuretanowej N25 o twardości 20kg/m3. Natomiast twardsza wykonana jest z pianki poliuretanowej N25 ale o twardości 38kg/m3. Idealnie podpiera głowę wypełniając lukę pomiędzy ramieniem a szyją. Utrzymuje kręgosłup w linii prostej, zapewnia odpowiednie ułożenie kręgów szyjnych podczas snu.


Profilowana termoelastyczna Bianka

Wkład stanowi pianka termoplastyczna V5018, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała. Anatomiczny kształt poduszki dopasowuje się idealnie do kształtów ciała pacjenta, niezależnie od tego czy pacjent śpi na boku czy na plecach. Poduszki te działają relaksująco, wpływają na nasze samopoczucie i zapobiegają problemom z kręgosłupem szyjnym w przyszłości.


Silikonowa

Granulat produkowany jest z cienkich włókien poliestrowych silikonowych, które uformowane są w kuleczki ok. 0,5 cm. Włókna te posiadają kanał powietrzny i dodatkowo są skrętnie karbikowane, co zapewnia przestrzenność granulatu, puszystość i sprężystość. Szczególnie cenioną zaletą granulatu jest jego zdolność dopasowania się do kształtu głowy tak aby zapewnić możliwie największą wygodę snu. Wsyp silikonowy jest umieszczony w białej tkaninie 100% bawełny.


Powiązane produkty

Łóżko Ares

Łóżko wykonane z płyty firmy Egger, która gwarantuje jakość, trwałość i solidność produktu.Okleina ABS o grubości 2 mm. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Możliwość zamówienia łóżka pod dowolny wymiar klienta...


Łóżko Apollo

Konstrukcja została wykonana z płyty meblowej pokrytej tkaniną tapicerską pikowaną z dodatkiem guzików oraz płyty meblowej. Łóżko posiada belkę środkową wzmacniającą konstrukcję (dotyczy łóżek o rozmiarach od 120 cm i powyżej)...


Komoda 4S 2D

Wymiary(cm): Szerokość: 160; Wysokość: 79,2; Głębokość: 48.